טרייד אין

רכב חדש

 מאפשרת בקלות  עסקה לרכישת רכב אשר במהלכה הלקוח מחליף את רכבו הישן ומקבל בתמורתו רכש חדש. עלות הרכב הישן מקוזזת ממחיר העסקה הכולל.   ומציעה עסקה מתאימה ומשתלמת לרכב החדש.

למה כדאי לעשות אצלינו עסקת טרייד אין?
כשיש לך רכב ישן ואתה רוצה לקנות חדש, טרייד היא העסקה המשתלמת והכדאית ביותר מכמה סיבות: הסיבה העיקרית והראשונה היא להוריד מעצמכם את הטרחה והכאב ראש סביב המכירה, הכל עלינו! לא תצטרכו לשרוף שעות עבודה במוסכים ומכוני בדיקה, אנו עושים את הכל בשבילכם.בנוסף, לא תשארו  אפילו יום אחד בלי רכב, תוכלו לקבל את החדש עוד לפני שכל הפורצדורה המתישה הזו התחילה, בינתיים אתם יכולים לחזור לשגרה כי יש מי שעושה את זה בשבילכם.
העברת בעלות נעשית במועד מסירת הרכב הישן, ותהנו משירות ואמינות מיוחדים שיש לרכב חדש להציע.
כמו"כ תוכניות המימון בטרייד אין נוחות במיוחד ומגיעות להסדר תשלום חודשי בפריסת תשלומים הנוחה והנמוכה  ביותר בשבילך,
כמובן תקבלו גם אחריות על הרכב החדש מה שישאיר לכם שקט נפשי בכל מה שכרוך סביב מכירת  הרכב.

רוצים רכב חדש? נמאס לכם כבר מהישן "טרייד אין" ברכב חדש העסקה המשתלמת
כאשר אתם מעוניינים לשדרג את הרכב, לעשות טרייד אין לרכב, זה הפתרון המושלם ביותר, אל תתפשרו  על איכות ומקצועיות. ברכב חדש אנו  מציעים לכם לעשות את זה בצורה הפשוטה והקלה ביותר בלי סרבול תהליכים וביוקרטיות מיותרות, אנו עושים את הכל בשבילכם, כדי לשמור על סדר היום שלכם ושקט נפשי,
איך עושים את זה?
פשוט מאד
בשלב ראשון, נערוך אתכם היכרות. נבין היטב את הצרכים העיקריים  של בעל הרכב בטווח הקרוב, ואילו שינויים משמעותיים לגביו בטווח הרחוק, אנו ניתן את הייעוץ המקצועי הטוב ביותר  שלנו כדי שהוא יקבל את הרכב ופריסת התשלומים המתאימה ביותר עבורו, ועבור צרכי המשפחה, ויקבל את כל הנתונים לשקלול הכללי,
כאשר נחליט על הרכב האידיאלי עבורכם, נתאים עבורכם את תוכנית מימון המתאימה ביותר להחזר החודשי המתאים ביותר, כל התהליך מההחלטה לעשות את העסקה עד קבלת המפתח בד"כ לא אורכת יותר מ-14 ימי עסקים, היגיע הזמן להיפרד מהישן, ולהתפנק באוטו חדש בפשטות,קלות ומהירות.
איך זה עובד?
מפנטזים לקנות רכב, אך עדין לא העזתם לבדוק כמה עולה, לא נולדתם לרוטשילד ואין לכם חסכונות גם לשליש רכב, או אולי הטרנטה שברשותכם כבר עולה יותר במוסכים מאשר בדלק, והגעתם להבנה שצריך לעבור לרכב חדש, רק חבל שאין לכם 100 אלף או יותר שרק מחכים לרכישה, עכשיו השאלה המרכזית היא האם להשתדרג קצת לרכב משומש יותר טוב או להתפנק ולהשתדרג לרכב חדש מהניילונים, לאחר שתעשו את כל הבדיקות, ותבחנו יתרונות מול חסרונות תגיעו למסקנה האחת והיחידה, "רכב חדש" זו העסקה הכי כדאית חכמה ומשתלמת ותחסוך לכם יותר זמן,כסף וכאב ראש, למה? כי בשיטה הזו תסעו על רכב חדש עם אפס קילומטרז' ישירות מהיבואן עם 100% מימון ובהחזר חודשי מצחיק שכל ילד יכול להרשות לעצמו.


למה כדאי לרכוש אצלינו ברכב חדש?"-

 • אנו מציעים תוכניות מימון של עד 100% בהחזר חודשי נמוך ביותר
 • אנו מתחייבים לעשות עסקה חוזרת בעסקת טרייד אין עתידי לכל סוג של רכב חדש, ז"א שבתום תקופת התשלום החודשי או חלק ממנה תוכלו לבצע טרייד אין ולהשתדרג ברכב חדש עם שירות v.i.p   מיוחד שמקבלים  לקוחות  חוזרים.
 • יתרון משמעותי נוסף, אנו עובדים עם כל היבואנים בשיתו"פ ולכן גם אם רכשת סקודה תוכל להחליף בקלות לטויוטה או אם הייתם על רכב קטן והמשפחה גדלה תעברו לרכב גדול בקלות  וכ' ברשותינו מגוון רחב של דגמים ולא תצטרכו להתעסק עם המכירה.
 • אצלינו ברכב חדש הרכב נרשם על שם הלקוח מהיום הראשון. והחשבונית נרשמת על כל סכום העסקה ותוכלו לקבל  הטבות מס מלאות.
 • כמו"כ בכל שלב תוכלו לצאת מהעסקה ללא קנסות, באמצעות מכירת הרכב לגורם שלישי, ואם יש לנו קונה כמובן נשמח לעזור במכירה ללא התחייבות.
 • ברכב חדש אין הגבלת קילומטרים- ואין תוספת תשלום עבור חריגה.

   
  קנית רכב לטווח הארוך- 
  ברכב חדש לטווח הארוך, קניית רכב חדש אצלינו משתלמת יותר מקניית רכב משומש אשר יש לו הוצאות שימוש רבות, טיפולים, צריכת דלק גבוהה, טסט ועוד. אסור לשכוח שרכב הוא השקעה אשר תמיד מאבדת מערכה, כך שלמעשה מחירו של רכב הוא ההפרש בין מחיר הקנייה למחיר המכירה ובשיטה זו תמיד תוכלו לדעת מה מחיר הרכישה בפועל ולהמשיך להתקדם לרכב חדש ללא הוצאות מיותרות!