אודותינו

 

"רכב חדש" הוקמה בשנת 2012 במטרה לאפשר לכל לקוח לנסוע ולהנות  מרכב חדש מהניילונים בלי שקל מקדמה, ובתשלום חודשי מינימלי  שיעלה יותר זול גם מהשכרת רכב, "רכב חדש" מביאה את תוכניות המימון הטובות ביותר בהתאמה מדוייקת לצרכי הלקוח, רכב חדש, מביאה תפיסה חדשה להתפנק ברכב חדש בדגם ובצבע שתבחר, עם כל היתרונות שיש לרכב חדש להציע, שבראש ובראשונה זה כמובן השקט הנפשי, והבטחון שלא תוציאו עוד שקל במוסכים לפחות ב3 שנים הקרובות. וכל זה גם בלי להפסיד ירידת ערך משמעותית, אנו חותרים להביא את התפיסה החדשה שהיום כבר לא משתלם לקנות רכב יד 2 בשקלול כל ההוצאות החודשיות ושורה תחתונה תוך שבועיים ולעיתים אף פחות מרגע ההחלטה תוכל לחנות בחניתך רכב חדש שיקח אותך לכל מקום בנוחות המירבית.
  רכב חדש היום אצלך בחניה!
רכב חדש מאפשרת לכם תוכנית אופטימלית במימון מלא  לרכישת רכב חדש. וכל זה ללא מקדמה, וללא קנסות על מכירה לפני סוף התקופה כפי שמקובל בליסניג. בנוסף, חברת רכב חדש מביאה פתרונות נוספים לטרייד אין שלא תצטרכו לעבוד קשה למכור את הקיים כדי שתוכלו לקנות את החדש כבר היום ואנחנו נטפל בישן, אנו  עובדים מול כל היבואנים  עם כל סוגי הרכבים, כך שתוכל לבחור ממאגר שלם את הרכב שחלמת עליו, בלי לחסוך עליו כל החיים, ותוכל בקלות כל שלוש שנים להתחדש ולהתפנק ברכב חדש, ולהנות מחווית נהיגה מיוחדת בחסכון מירבי!
 
רכב חדש – שירות במקום הראשון! 
רכב חדש מבינה שההצלחה שלה, זה קודם כל לקוח מרוצה, ולכן אנו עושים הכל כדי להעניק ללקוח חווית רכישה מהנה ביותר, עם מינימום פורצדורות ביוקרטיות, וניירת מיותרת, ובנוסף,מתחייבת מראש על טרייד אין עתידי עבור רכב חדש, בתום 36 החודשים הראשונים של הקניה, ומשדרגים לכל רכב חדש לפי צרכי הלקוח, וכמובן השקט שלכם זה ההצלחה שלנו!
 
אל תזחלו בטרנטה, סעו לדרך חדשה – ברכב חדש!